23. kolo

21. 5. 2016

Hevlín - Moravský Krumlov "B" 3:0
Branky:
6. min. Štyks Miroslav
31. min. Tréger Filip
35. min. Hycl Jakub (PK)

Domácí hnala za vítězstvím v tomto utkání vidina již jistého postupu do I.B třídy. Již v šesté minutě po zaváhání hostujícího brankáře se důrazem prosadil Štyks. Poté šance opadly a hrálo se jen mezi šestnáctkami. Až v 31. minutě zvýšili hevlínští skóre kuriózní brankou, kdy hostující obránce nastřelil ležící Trégera do zad a odrazem skončil míč v síti. V 35. minutě bylo o všem podstatném již rozhodnuto. Po faulu na Miroslava Sýkoru s přehledem proměnil pokutový kop Jakub Hycl. Od té chvíle se utkání jen dohrávalo a domácí si tu a tam vytvořili nějaké brankové příležitosti. Žádná se však již neujala a utkání skončilo klidným vítězstvím prvního celku tabulky 3:0. Ihned po ukončení utkání nastaly na trávníku bujaré oslavy s věrnými fanoušky domácího klubu.