21. kolo

11. 5. 2016

Hevlín - Rakšice 8:0
Branky:
7. min. Sýkora Miroslav
40. min. Hycl Jakub (PK)
46. min. Štyks Miroslav
55. min. Štyks Miroslav
63. min. Sýkora Miroslav
66. min. Štyks Miroslav
72. min. Pechal Stanislav
90. min. Hycl Jaroslav

Domácí na svého soupeře vlétli od první minuty a již v 7. minutě se po střele z velkého vápna trefil k tyči Miroslav Sýkora. Poté, po do té doby po několika zahozených šancí hevlínských, ve 40. minutě proměnil přísně nařízený pokutový kop Jakub Hycl, kdy poslal míč na druhou stranu od hostujícího brankáře. Ve druhé půli však domácí své příležitosti začínali proměňovat a to se odrazilo na vysokém výsledku utkání. Hattrickem se blýskl nejlepší střelec soutěže Štyks, který všechny své branky vstřelil ze vzdálenosti malého vápna. První po hrubce rakšického brankáře a dvě další po výborném připravení od svých spoluhráčů. Po brance přidali ještě Sýkora Miroslav, svou druhou brankou v zápase, dále Stanislav Pechal a na konečných 8:0 pečetil skóre v 90. minutě Hycl Jaroslav.