19. kolo

26. 4. 2016

Hevlín - Božice 4:0
Branky:
38.min p.k Hycl Jakub
77.min Sýkora Miroslav
84.min Štyks Miroslav
90.min Ševčík František ml.

Domácí jako lídr soutěže vlétli do utkání jako uragán. V 10. minutě již mohlo být po zápase, kdy hevlínští měli tři vyložené šance, avšak tak jako v průběhu celé jarní části se i v tomto utkání trápili v zakončení. Do vedení se dostali po přísně nařízeném pokutovém kopu ve 38. minutě zásluhou Jakuba Hycla. Druhá půle se odví
jela ve stejném duchu, domácí drželi míč na svých kopačkách a vytvářeli si postupně velmi nadějné příležitosti ke vstřelení branky. Té se však dočkali až v 77. minutě, po rohovém kopu tečoval střelu před hostujícím brankářem do sítě Miroslav Sýkora. V zápětí po chybě domácí obrany přišla jediná příležitost hostů v celém utkání, domácí brankář Vida však v samostatném průniku vychytal Ležáka. V závěru utkání hevlínští pečetili skóre na konečných 4:0 po samostatných průnicích Štykse a Františka Ševčíka mladšího.